AGENDA DE CONCERTS -  2021

DIVENDRES 18 JUNY

TORREFETA: Lasta Sanco

DISSABTE 19 JUNY

LLEIDA (Cafè del Teatre): Nuda + Javi Queralt

LLEIDA (Auditori Enric Granados): Emília Rovira

AGRAMUNT: Los Duendes Garrapateros

BELLCAIRE D'URGELL: Allioli + Dj G-López

ALCARRÀS: La Taverna dels Somnis + Band the Cool

AITONA: La Família Torelli

DIMECRES 23 JUNY -  Revetlla St. Joan

TÀRREGA: Senyor Oca + Inversen Band

BALAGUER: Play the Game (tribut a Queen)

ALCARRÀS: Koers

AGRAMUNT: Bredda

PENELLES: I-Nuits

BELLPUIG: Crit

ARTESA DE SEGRE: Demanem Perdó a Santa Cecília + Mariia Baró + Zebrass + Dj Pau Soldevila

VILA-SANA (Cifu): Xènia Pàez

GERB: Versió.cat

OS DE BALAGUER: Fenya Rai

LA SENTIU DE SIÓ: Ksonronda

DIJOUS 24 JUNY - Festiu

EL PALAU D’ANGLESOLA: Els Pets

DIVENDRES 25   JUNY

ALFARRÀS: Banda Neón

DISSABTE 26 JUNY

VILANOVA DE BELLPUIG (Viladona): The Sey Sisters

DIVENDRES 2   JULIOL

ARTESA DE SEGRE: Cesk Freixas

DISSABTE 3 JULIOL

CANET DE MAR (Canet Rock): Stay Homas + Búhos + Zoo + Suu + Oques Grasses + Doctor Prats + Miki Nuñez + Ciudad Jara + Itaca Band + Roba Estesa + Lildami + JazzWoman + Miquel del Roig + Cesc + JM Mainat + Dj Ernest Codina + Dj Carles Pérez + Dj OGT + Pd Busquets

DIVENDRES 9   JULIOL

JUNEDA (Els Rentadors): Pau Vallvé

TÀRREGA (Paupaterres): El Pony Pisador + Roba Estesa + La Terrasseta de Preixens + Ganjanights

TALARN (Lo Quiosc): Maika Makovski

DISSABTE 10   JULIOL

TÀRREGA (Paupaterres): Doctor Prats + Els Amics de les Arts + El Pot Petit + Trio Kumbia
TALARN (Lo Quiosc): Els Pets

DIVENDRES 16  JULIOL

CASTELLSERÀ: Koers 

JUNEDA (Els Rentadors): Sidonie

VERDÚ (Cal Prim): LleidArt Ensemble

MONTBLANC (Acampada Jove): Zoo + Ebri Knight + Mafalda + Roba Estesa + Ju

DISSABTE 17 JULIOL

IVARS D’URGELL: Cesk Freixas

SIDAMON: I-Nuits

MONTBLANC (Acampada Jove):  Boikot + Ciudad Jara + El Diluvi + Xavi Sarrià + Smoking Souls

DIVENDRES 23  JULIOL

JUNEDA (Els Rentadors): Maria Jaume

TORRELAMEU (Freedom): Zoo + Pernil Salat + Culii + Lo Puto Cat Dj

VERDÚ (Cal Prim): Quartet Minvant

LA POBLA DE SEGUR: La Loca Histèria

DISSABTE 24 JULIOL

GRANYENA DE LES GARRIGUES: Walkin’Roots

DIVENDRES 30  JULIOL

VERDÚ (Cal Prim): Septet Prim

DISSABTE 31 JULIOL

MONTCLAR D'URGELL: La Tropical

ALENTORN: Bruixa Express

VERDÚ (Cal Prim): A dues mans i quatre veus

DIVENDRES 6  AGOST

VERDÚ (Cal Prim): Black Birds

DISSABTE 7 AGOST

-

DIVENDRES 13  AGOST

-

DISSABTE 14 AGOST

ARBECA: Oques Grasses + Sense Sal
ÀGER: Banda Neón

DIVENDRES 20  AGOST

-

DISSABTE 21   AGOST

-

DIVENDRES 27   AGOST

-

DISSABTE 28   AGOST

ALCARRÀS: Doctor Prats + Roba Estesa