DIVENDRES 2 AGOST

ROCAFORT DE VALLBONA (Rock'a'Fort): The Ruralites + Seikos + Bredda + Timbalers dels Diables Rojos

ROCALLAURA: Allioli + Julivert

GOLMÉS: Fa1na + Dj Peretes Brothers

CLARAVALLS: All Covers

GERB: Hotel Cochambre + Dj Jordi Bosch

L’ALBI: La Tropical

ALFÉS: Quina Barra + Band The Cool + Dj Queralet

TORREBESSES: Hey! Pachucos + Dj Bleizy

VERDÚ (Concerts a Cal Prim): Tinc un bolero per a tu

CERVERA (Piscines): Los Golondrinos

LLEIDA (Pardinyes): The Pink Goats  + Brainwashed + Remolke

MOLLERUSSA (Casa Canal): Andrea Quirós

LA FLORESTA (Piscines): Agustika

SALÀS DE PALLARS: La Cosa Nostra + Dj Haro

OLIANA: Contraband + Dj Kaos

DISSABTE 3 AGOST

GOLMÉS: Doctor Prats + Roba Estesa + La Selva

TÀRREGA (Ateneu): Bredda

SANT ANTOLÍ (Batalla de Foc): Lasta Sanco + Sybarites

TARROJA DE SEGARRA (FesTarroja): Atomic Leopards + Inversen Band + Zàping + No Konforme + Bombollers + T.O.C. + The Zone Project! + Dj Primo Zon

LA FIGUEROSA: Her Majesty

ARBECA (Els Vilars): KSonronda

GERB: Sixtus + Rocktàmbuls

ALENTORN: La Banda Biruji + Bruixa Express

IVARS DE NOGUERA: It's Only Rock&Roll + La Vendisión + Dj Moncho + Dj David Bonetty

L’ALBI: La Cosa Nostra

SORT: De Noche + Freddie Krooner

BARRUERA (Granota Rock): The Targarians + Capitan Bombay + Dj Salf

SANT SALVADOR DE TOLÓ: La Tropical

SALÀS DE PALLARS: The Jukebox

OLIANA: Band The Cool

 

DIVENDRES 9 AGOST

PREIXANA: Ebri Knight + A Kontra Korrent

GUIMERÀ (Mercat Medieval): Fa1na

LES AVELLANES: MuntBand + Dj Jordi Balagué

SANT LLORENÇ DE MONTGAI: Hey! Pachucos + Dj Jordi Bosch

MOLLERUSSA (Casa Canal): Jordi Besora amb Xavier Balsells

VERDÚ (Concerts a Cal Prim): The Vintage Clock

ESTERRI D'ÀNEU: Maritrini y Sus Sicarios + Dj Yoël

SANT LLORENÇ DE MORUNYS: Pachawa Sound + Dalton Bang + Dj Adri CC

ARANSÍS: Kalikenyos + Caiguda Lliure

EL PONT DE SUERT: Fitos y el Fitipaldi + Dj Nev & Rajobos

COMA-RUGA (Festiuet): Búhos + Els Catarres + Zoo + Lágrimas de Sangre + Auxili + Lildami + Xeic! + Bemba Saoco + La Desbandada + Dj Lo Puto Cat

DISSABTE 10 AGOST

PREIXANA: Pepet i Marieta + La Cosa Nostra + Dj Jordi Balagué

SEDÓ: Itaca Band + Cesk Freixas + La Terrasseta de Preixens + Her Majesty + The Pink Goats + Disco Pinky + Dj David Beatz + Dj dels 80

CIUTADILLA: Van'D'Bolo

LA FULIOLA (Ateneu Popular): Walkin’ Roots

LES AVELLANES: Allioli + Contraband

CASTELLDANS (Mas de Melons): Heura Gaya

ALÒS DE BALAGUER: Rocktàmbuls

VERDÚ (Concerts a Cal Prim): Lo Pardal Roquer

VALLBONA DE LES MONGES (Jornades Culturals i de Lleure): Johnny Cash and Tennessee Two Tribute

ESTERRI D’ÀNEU: La Banda del Coche Rojo + Dj Yoël

ALGUAIRE (Axutameu Rock): Forrest Band + Delatorre + Dj Santi Roig + Dj Naxx

SARROCA DE LLEIDA: La Selva + Nar6 Sound

TARRÉS: Banda Neón + Er Taqueta

FIGUEROLA D’ORCAU: Los 80 Principales + Dj Tasies

EL PONT DE SUERT: The Jukebox + Dj Luka Caro

SANT LLORENÇ DE MORUNYS (Barraques): Felicità + The Naps a Cool's + Gallinaça + Gin & Cos + Sal i Pebre + Els Tritons de la Vall + Apardalats + Kuissó

SANT DOMÍ: The Vintage Clock

BELLVER DE CERDANYA: Companyia Elèctrica Dharma

COMA-RUGA (Festiuet): Berri Txarrak + Boikot + Desakato + Mafalda + Ebri Knight + Sr. Wilson + La Otra + Tribade + Koers + Dj Monka

DIMECRES 14 AGOST - Festiu

VALLFOGONA DE RIUCORB: Fa1na + A Kontra Korrent + Versió.cat

ARBECA: La Terrasseta de Preixens + Xeic! + Hey! Pachucos

TORREGROSSA: Zoo + Contraband + Bredda + Dj Sendo

BARBENS: All Covers + Dj Jordi Balagué

BUTSÈNIT D'URGELL: D-Rumba-T + Dj Sakra

SEDÓ: Escorça

LES AVELLANES: La Tropical + Dj Eric Balasch

ÀGER: Kalikenyos + The Pink Goats + Dj Paul Bugs

SANTA MARIA DE MEIÀ: Banda Neón + Sixtus

ALBESA: Van'D'Bolo + Dj Jordi Laro

SARROCA DE LLEIDA: The Jukebox

LLARDECANS: Er Taqueta

PENELLES: Ksonronda

RIALP: Dalton Bang

ORGANYÀ: La Cosa Nostra + Dj Ernest Codina

FIGUEROLA D'ORCAU: The Aguateques + Dj Rico

VILALLER: Rocktàmbuls + Dj Jordi Bosch

SENTERADA: The Rayberis + Blú Versions + Pd Frida

DIVENDRES 16 AGOST

TORREGROSSA: Koers + The Aguateques + Dj Monka

CUBELLS: Doctor Prats + Band The Cool + Dj Jordi Balagué

ARBECA: Vizuri + Dj Moncho

L’ESPLUGA CALBA: MuntBand + Dry Gin

CASTELLNOU D’OLUGES: Pastorets Rock + Fraggle Rock

LA GUÀRDIA LADA: The Mamons + The Contratemps

LA FIGUEROSA: Orquestra Rumbera

MAIALS: La Banda del Coche Rojo + Dj Cristian Andor

ÀGER: Banda Neón + Dj Vi-100 + Dj Satànic + Dj Jep

CASTELLÓ DE FARFANYA: The Pink Goats + Mon Dj + Dj Gnix + Dj Cristian Andor

SUCS: Contraband + Dj Bacardit

VILAMITJANA: Comandants de Tros + Sacabat + Dj Enric Font

RIALP: Itaca Band + Porto Bello + Sixtus

ORGANYÀ: Hey! Pachucos + Dj Nuncarguense

PERAMOLA: Cat Rock + Versión Privada

TALARN: Her Majesty

VILALLER: Tremendos

SANTA COLOMA DE QUERALT (La Nit de Júpiter): The Sey Sisters

SOLIVELLA: Tàrraco Surfers

 

DISSABTE 17 AGOST

MALDÀ: Smoking Souls + Lasta Sanco + Mashup Party Band

ARBECA: Els Catarres + La Banda Biruji + Dj Ernest Codina

TORREGROSSA: The Jukebox + Dj Jordi Balagué

MASSOTERES: Bredda + La Quinta del Barrio + Dj Nuncarguense

LINYOLA: La Loca Histèria

ÀGER: Albercocks + Dj Paul Bugs

CASTELLÓ DE FARFANYA: A Kontra Korrent + Comandants de Tros + Dj Ruben Rider

JUNCOSA: La Kuadrilla de la Muerte + Viktimas de la Suciedad + The Jodes

ALBESA: Kalikenyos + Dj Louis Fox + Dj Eira G + Dj Jordi Laro

L'ESPLUGA CALBA: The Pink Goats + Rewind + Dj Jydra

ELS OMELLS DE NA GAIA: Her Majesty + Dj Gudi

LA DONZELL D'URGELL: It's Only Rock & Roll

BELLPUIG: Les Kol·lontai

LLARDECANS: La Tropical

MAIALS: Zàping + Dj Selvas

EL SOLERÀS: AlbaRock

EL VILOSELL: Route 66 + Dj Jordijam

SANTA COLOMA DE QUERALT: Koers + Ebri Knight + Van'D'Bolo + Dj Moncho

SOLIVELLA (La Nit de Walpurguis): Seikos + De Noche

RIALP: Banda Neón + Dj Gnix

ORGANYÀ: Band The Cool + Mon Dj

PERAMOLA: Sixtus

TALARN: Hey! Pachucos + Dj Adrià Millan

BELLVER DE CERDANYA: La Reixa

BOSSÒST: 7D Rock + Pelukass

DIVENDRES 23 AGOST

JUNEDA: Allioli  + Versión Imposible + Nar6-Sound

SIDAMON: La Tropical

ANGLESOLA (Piscines): Albert Cortasa

EL POAL: De Noche + R-Martin Dj

ALPICAT: Itaca Band

SANT ANTOLÍ: Bredda + The Pink Goats + Dj Canela

BELLMUNT D'URGELL: Orquestra Motherfucker + Dj Moncho + Dj París

LA GRANADELLA (Festival de Música Tradicional): Grup Boira

PENELLES: Seikos

VINAIXA: Angangas

MASSALCOREIG: Retrovisión

BENAVENT DE SEGRIÀ: Band The Cool + Dj Bonetty + Dj Balasch

ALGERRI: Contraband + Dj La Vendisión + Dj Adrià Ortega

TIURANA: Comandants de Tros

FULLEDA: Tremendos

LA SEU D'URGELL: Lookmomnohands + Anima + Somanta Palos + Mantrah + Huele a Kadaver + Froylands + Ben Endins (tribut a Sopa de Cabra)

PALAU DE NOGUERA: Caiguda Lliure + Sacabat + Dj Royal

TAVASCAN: The Aguateques + Dj Set

IGUALADA: Doctor Prats + Obeses + Lasta Sanco + Lorenzo Santamaría

DISSABTE 24 AGOST

PASSANANT: Itaca Band + La Terrasseta de Preixens + Banda Neón

JUNEDA: Auxili + Pastorets Rock + Dj Jordi Véliz

LA GRANADELLA (Festival de Música Tradicional): Koers + Cafè d’Alger + La Portàtil FM

MIRALCAMP: La Banda del Coche Rojo + MuntBand

ALPICAT: De Noche + Santi Roig Dj

MASSALCOREIG: A Kontra Korrent

PREIXENS: Bredda + Dj Nexum

BELLVÍS (Antic Bar): Escorça

BELLMUNT D’URGELL: The Pink Goats + Dj Enric Font + Dj  Cosmik + Dj París

BELLAGUARDA: Dalton Bang + Dj Selvas

EL POAL: Comandants de Tros + Band The Cool + Dj Oriol Garcia

L'ALBAGÉS: The Aguateques

BENAVENT DE SEGRIÀ: Tremendos

VINAIXA: Coversions + Dj Hooket

TARTAREU: La Cosa Nostra

ISONA: Sacabat + Dj Sergi Domene + Dj Ibaitxu

LLEIDA (Grans Records - Presentació Old Rooster): The Denim Rips + Sergi Estella + Jukebox Gumbo

PALAU DE NOGUERA: Bruixa Express + Dj D'Luxeone

LA BARONIA DE RIALB (Música i Paraules): Mireia Vives i Borja Penalba

LA SEU D’URGELL: Búhos + Porto Bello + Sixtus + Estació 67 + Héroes de la Antártida (tribut a Mecano)

BLANCAFORT: All Covers

IGUALADA: Manel Fuentes & The Spring's Team + Sherpah + Jazzwoman + The Chanclettes

IGUALADA (Barraques): The Capaces + Imperial Jade + Blowfuse + Hamlet

 

DIVENDRES 30 AGOST

CERVERA (Aquelarre): La Terrasseta de Preixens + Pupil·les + Djs Pdetas

LES BORGES BLANQUES: Doctor Prats + Autoput + Dj Xxp + Dj Davi G

EL PALAU D’ANGLESOLA: Bredda + Koers + Hey Pachucos + Dj Flasher

AGRAMUNT: Itaca Band + Seikos + Dj David Beatz

LLEIDA (Cafè del Teatre): Mari Popes + Itsasgorak + Alba Lozano i Alba Seró + Ester Aventin

PENELLES: Fa1na + Contraband + Band The Cool

ALMACELLES: Colomas + Halcones + Grup Etc + Forrest Band

FONDARELLA: La Cosa Nostra + Dj Selvas

TORÀ: La Selva

MENÀRGUENS: Allioli + A Kontra Korrent + Dj Mikesting

ALCARRÀS: Tremendos

AITONA: La Loca Histèria + Dj Panxo + Dj Cactus

EL TALLADELL: Forty Miles

LES PALLARGUES: Wednesday Lips

GER: Comandants de Tros

MONTBLANC (Festival Essències): The Sey Sisters + Gorka Benítez Trío + Carles Benavent Trío amb Tomasito

 

DISSABTE 31 AGOST

CERVERA (Aquelarre): Zoo + Koers + Companyia Elèctrica Dharma + Lasta Sanco + Pastorets Rock + Her Majesty + Dj OGT + Dj David Beatz + Dj Ivanet + Dj Joe Lee + Dj Virgy + Duo Versió Original

AGRAMUNT: Doctor Prats + Bemba Saoco + La Banda Biruji

LES BORGES BLANQUES: Mägo de Oz + Lágrimas de Sangre + La Cosa Nostra

ELS ALAMÚS: La Taverna del Somnis

VILANOVA DE BELLPUIG (Nou Esclat): Agustika

PENELLES: Tremendos

TORREFARRERA (Blues & Plus): Lluís Figueras + Still River + Tomaccos + Tota Blues Band + Walkin' Roots + Los Winters

ALCARRÀS: Sau 30 (tribut a Sau)

AITONA: Contraband + Dj Hooket

TORRELAMEU (Correllengua): Ksonronda

GUÀRDIA DE NOGUERA: Rocktàmbuls

GER: Virus

LLEIDA (La Llotja): Revólver

MONTBLANC (Festival Essències): Namina + Gerard Quintana + Xarim Aresté + Quimi Portet

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

concertsponent@gmail.com (Agenda)

cponentxarxes@gmail.com (Xarxes socials)

670 87 11 03 / 638 88 08 27

Concerts de Ponent  de   Xavi Coll i Jordi Bonilla  està subjecta a una llicència de   Reconeixement-NoComercial-CompartirIgual 4.0 Internacional de Creative Commons