DIVENDRES 6  AGOST

ROCALLAURA: Bredda

ROCAFORT DE VALLBONA: Her Majesty
GOLMÉS: Metropol
TÀRREGA (Ateneu): Carlitos Miñarro
VERDÚ (Cal Prim): Black Birds

JUNEDA (Piscines): Xènia Pàez

DISSABTE 7 AGOST

GOLMÉS: Boikot + Smoking Souls

SEDÓ: Her Majesty
BELLVÍS: A Kontra Korrent
CIUTADILLA: Bredda

BELLMUNT D’URGELL: Viktimas de la Suziedad
TÀRREGA (Ateneu): Edu Escaño

CASTELLDANS: Walkin’Roots

DIVENDRES 13  AGOST

BELLPUIG: David Carabén

SARROCA DE LLEIDA: A Kontra Korrent
ELS OMELLS DE NA GAIA: Bredda
LA FIGUEROSA: Escorça

LLARDECANS: Miquel del Roig
LINYOLA: Tapeo Sound System

SUCS: Play The Game (tribut a Queen)
TÀRREGA (Ateneu): Mi&Me
TÀRREGA: Krrgades de Romanço

DISSABTE 14 AGOST

ARBECA: Oques Grasses 
MAIALS: Manu Guix + The Pink Goats
LINYOLA: La Salseta del Poble Sec
MOLLERUSSA (Piscines): Bullfrogs
JUNEDA: Les Anxovetes
ÀGER: Banda Neón
TORREGROSSA: La Selva
SARROCA DE LLEIDA: La Cosa Nostra
TÀRREGA (Ateneu): Fritz & The Cat
BONANSA: A Kontra Korrent

DIVENDRES 20 AGOST

MALDÀ: El Diluvi
ALPICAT: Koers
SIDAMON: Her Majesty
ALGERRI: The Pink Goats

DISSABTE 21 AGOST

JUNEDA: Koers
EL POAL: Bredda + Fa1na + Seikos

PASSANANT: Pirat´s Sound Sistema + Miquel del Roig
MASSALCOREIG: Comandants de Tros + Crit
VILANOVA DE BELLPUIG (El Nou Esclat): Ball the Raska
LLEIDA (Balàfia): Lo Pau de Ponts

TALARN: Itaca Band

DIVENDRES 27 AGOST

PENELLES: Doctor Prats

CERVERA: Jazzwoman
TORÀ: Bredda
EL POAL: Comandants de Tros
JUNEDA (diversos bars): Pepper Soul + Carlitos Miñarro

MIRALCAMP: Band The Cool
ALPICAT: Forty Mile

BENAVENT DE SEGRIA: The Covers Band

FULLEDA: Dalton Bang

DISSABTE 28 AGOST

PENELLES: Pascual & Els Desnatats

CERVERA: El Diluvi

EL PALAU D’ANGLESOLA: Bredda + The Tyets
ALCARRÀS: Doctor Prats + Roba Estesa

ALTET: Sonsonite
JUNEDA (diversos bars): Fa1na + Escorça + The Polar Soft + Forty Miles + Surprise
MIRALCAMP: The Pink Goats

VINAIXA: Hashtag

BENAVENT DE SEGRIA: Band The Cool

L'ALBAGÉS: The Aguateques

SARROCA DE BELLERA: Segon Passeig
LLEIDA (Biloba): Ptazeta

SANT RAMON: Angeletes Club

LA SEU D'URGELL: Ebri Knight