DISSABTE 1 FEBRER

LLEIDA (Cafè del Teatre): Eduard Iniesta
LLEIDA (Antares): Valdivia + Ese de la Cinta + Roger Bee + Hask

PENELLES (El Taller): Atomic Leopards

AGRAMUNT: Versions Estelada

EL PALAU D’ANGLESOLA: Her Majesty + Retro Party + Dj Joan Prats

TORÀ: Banda Neón + Dj Marsal Ventura + Dj Nuncarguense

L’ESPLUGA CALBA: Tapeo Sound System + Dj David Beatz

DIVENDRES 7 FEBRER

TÀRREGA (Ateneu): Manel

CASTELLNOU DE SEANA: The Ruralites + Dj Tasies

LLEIDA (Antares): Andrea Menal
ALMACELLES (Nits de Taverna): Isaac Ulam

LLEIDA (Cafè del Teatre): Mica P. Hinson
LLEIDA (Fundació Orfeó): Sugar Push Street Band

DISSABTE 8 FEBRER

LLEIDA (La Bôite): Möndo Loco (CONCERT DE COMIAT)
LES BORGES BLANQUES (Slàvia): Javier Sólo
LES BORGES BLANQUES (El Niu): Walkin’Roots
LLEIDA (All Night): Panellet + Fracaso Escolar + Rostoll
LLEIDA (Antares): Hoven + Amulet
LLEIDA (Cafè del Teatre): Wille and the Bandits

BALAGUER: The Referents + Hao Band

CASTELLNOU DE SEANA: Coversions

SERÒS: De Noche + Dj Xavi G

DIVENDRES 14 FEBRER

LLEIDA (Cafè del Teatre): Los Tiki Phantoms
LLEIDA (La Bôite): La Terrasseta de Preixens + Òscar Torres

LLEIDA (Antares): Diego Paqué
GUISSONA (Teatre Ca L’Eril): Carles Viarnès

DISSABTE 15 FEBRER

LLEIDA (La Bôite): Señor No + Walking Dicks

EL TALLADELL: Edu Escaño
LLEIDA (Fundació Orfeó): Dani Flaco
LLEIDA (Antares): Canutak
LA POBLA DE SEGUR (C-Tretze): La Terrasseta de Preixens

BELIANES: Beer O'Clock + Fr Kik
TORÀ: La Loca Histèria + Hey! Pachucos + Dj David Beatz
ALPICAT: Pastorets Rock

DIVENDRES 21 FEBRER

LLEIDA (Cafè del Teatre): El Petit de Cal Eril

PONTS: Itaca Band + The Pink Goats + Dj David Beatz
LLEIDA (La Bôite): Ben Endins

LLEIDA (Antares): Spring Riot

ALMACELLES (Nits de Taverna): Verdcel

TÀRREGA: Her Majesty + Pokito Paranoiko + Elxaxxo + PD Greta Analògica

AGRAMUNT: Ruc'n'Roll + Banda Neón
SOLSONA: Nativa + La Quinta + Dj Erika

DISSABTE 22 FEBRER

LLEIDA (Cafè del Teatre): El Reno Renardo

LLEIDA (Antares): Jukebox Gumbo

LES BORGES BLANQUES (Slàvia): La iaia

MOLLERUSSA: Versión Imposible + DJ

BALAGUER: Tapeo Sound System + Hao Band + Dj Edubsound + Dj Alberto Sans

ARTESA DE SEGRE: MuntBand + Dj Bleizy

TORREGROSSA: Comandants de Tros + Dj David Beatz + Martins Dj
PONTS: The Papa’s and the Popo’s + Dj 
MIRALCAMP: Band The Cool

LINYOLA: Mala Fama + Dj Perera

JUNEDA: Smoking Stones (tribut a The Rolling Stones)

AGRAMUNT: Dr. Brujo

BELLPUIG: Contraband + Dj Minitaks

GUISSONA: Ruc'n'Roll + Dj Kuartos 95 + Ponsi Dj

AITONA: Hey! Pachucos + Dj Queralet

SOLSONA: Miki Nuñez +  Strombers + El Pony Pisador + Bossonaya + Torricello Duet

LA SEU D'URGELL: De Noche

SORT: Welcome Band + A Todo Gas + Dj Jordi Bosch

TREMP: Kalikenyos + Dj Xavi G.

DIVENDRES 28 FEBRER

LLEIDA (Bucs en Femení): Éphona
LLEIDA (La Bôite): Ambkor

LLEIDA (Antares): Fèlix Rossy

ALMACELLES: Itaca Band + Dj Bleizy

DISSABTE 29 FEBRER

LLEIDA (All Night): Fastloud + Kid Tunero + The Fox System

LLEIDA (Antares): Mínim

AGRAMUNT (Casal): Itsasgorak
LES BORGES BLANQUES: La Banda Biruji + Dj Ernest Codina + Dj Fontàs

ANGLESOLA: Her Majesty

ARBECA: Forrest Band + Dj Gomes

ALCOLETGE: MuntBand

ALCARRÀS: Banda Neón + Dj Bleizy

VALLFOGONA DE BALAGUER: La Cosa Nostra + Dj Hector Hope

ALBESA: La Reixa  + The Pink Goats + Dj David Beatz

ALMACELLES: Play The Game (tribut a Queen) + Nar6 Sound + Dj Adrià Ortega

VILANOVA DE LA BARCA: Coversions + Dj Eugeni

CERVIÀ DE LES GARRIGUES: Freedie Krooner + Dj Karlos Brunny
CALAF: Mitjanit + Sixtus

TALARN (Lo Quiosc): Maren

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

concertsponent@gmail.com (Agenda)

cponentxarxes@gmail.com (Xarxes socials)

670 87 11 03 / 638 88 08 27

Concerts de Ponent  de   Xavi Coll i Jordi Bonilla  està subjecta a una llicència de   Reconeixement-NoComercial-CompartirIgual 4.0 Internacional de Creative Commons