DIVENDRES 3 GENER 

LLEIDA (Cafè del Teatre): Heura Gaya

DISSABTE 4 GENER

VALLBONA DE LES MONGES (Coop. L’Olivera): Sergi Estella

DIUMENGE 5 GENER - Festiu

BELLAGUARDA: Band The Cool + Dj Oriol García

DIVENDRES 10 GENER

LLEIDA (Cafè del Teatre): Javier Sólo
LLEIDA (La Bôite): Blaze Out + Saüc

LLEIDA (Ass. Promethea): The Burning Sky

LLEIDA (Antares): Dwayna

DISSABTE 11 GENER

LLEIDA (La Llotja): Andrea Motis Quartet
MOLLERUSSA (Local Padrinot): Icestorm + Outreach + Siroll

MALDÀ (Bar Centro): Arlet
LLEIDA (Cafè del Teatre): Mariona Puigdemasa

DIVENDRES 17 GENER

TORREFARRERA: Koers

ALPICAT: Seguirem (tribut a Obrint Pas) + Dj Bacardit

AGRAMUNT (Casal Agramuntí): Pinut + Escu's

EL PALAU D’ANGLESOLA: Walkin’Roots

BALAGUER (Teatre Municipal): Pau Figueres Quartet

LLEIDA (La Bôite): Motörhits

LLEIDA (Cafè del Teatre): Joina
LLEIDA (Antares): The Blue Prisoners

LA GRANJA D'ESCARP: La Tropical + Dj Raymon

DISSABTE 18 GENER

GUIMERÀ: La Cosa Nostra + Dj Fontas

LES BORGES BLANQUES: Ebri Knight + Itaca Band + Dj Moncho
LLEIDA (Antares): El Pony Pisador
LLEIDA (Cafè del Teatre): A Contra Blues

​TORRELAMEU: Pastorets Rock

PENELLES: Agustika

ALCARRÀS: Mala Fama + Dj Queralet

TÈRMENS: Contraband + Dj Jordi Bosch

SOSES: La Tropical

TORREBESSES: Solversions

MAIALS: The Welcome Band + Dj David Beatz

SARROCA DE LLEIDA: Coversions + Dj Flasher


DIVENDRES 24 GENER
LLEIDA (Cotton): Crim + Blowfuse + La Inquisición + Deadyard

TÀRREGA (Teatre Ateneu): Chicuelo i Marco Mezquida

LLEIDA (Cafè del Teatre): Black Ice + Hell House (tributs a AC/DC i Guns’N’Roses)

ALMACELLES (Nits de Taverna): Heura Gaya

LLEIDA (Antares): Muy Stone

DISSABTE 25 GENER

LES BORGES BLANQUES (Slàvia): Ferran Palau

LLEIDA (Fundació Orfeó): Sandra Bautista
TORREGROSSA: La Terrasseta de Preixens + La Selva + Dj Nar-6 Sound

LLEIDA (Antares): AeliX

VERDÚ: Banda Neón

ALFARRÀS: La Tropical + Dj David Bonetty + Abraham Dj

LLEIDA (Cafè del Teatre): Rehenes

LA POBLA DE SEGUR (C-Tretze): Espaldamaceta

DIVENDRES 31 GENER

LLEIDA (Cafè del Teatre): Pau Vallvé

BELLPUIG (La Fontana): Walkin’Roots
LLEIDA (Manolita): Dani Fernández

LLEIDA (La Bôite): Niu de Corbs  + Noisedrome + Hollow Cry

LLEIDA (Antares): Ester Aventín, Pep Saula i Pau Pujol

EL PALAU D'ANGLESOLA: La Reixa + Nar6 Sound

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

concertsponent@gmail.com (Agenda)

cponentxarxes@gmail.com (Xarxes socials)

670 87 11 03 / 638 88 08 27

Concerts de Ponent  de   Xavi Coll i Jordi Bonilla  està subjecta a una llicència de   Reconeixement-NoComercial-CompartirIgual 4.0 Internacional de Creative Commons