DIVENDRES 5 JULIOL

LLEIDA (Seu Vella Music Festival): Koers

TÀRREGA (Ateneu): Walkin’Roots

ARTESA DE LLEIDA: Boikot + Sixtus + Dj Jon Kieb

JUNEDA (Els Rentadors): Roger Mas

MOLLERUSSA (Fellini): Cristina Galán i David Rodríguez

 

DISSABTE 6 JULIOL

SANT MARTÍ DE MALDÀ (Festa Jove Urgell): Ebri Knight + Juantxo Skalari & La Rude Band + JMestreX

TÀRREGA (Vins i Marinada): Walkin'Roots + Dj Lau

ARTESA DE LLEIDA: Seguirem (tribut a Obrint Pas) + Joan Baró & l'Ensemble Fantàstic + Dj Moncho + Dj Schädel + Dj Raul Mezcolanza

MENÀRGUENS (Pallars Cup): A Kontra Korrent

LLEIDA (Seu Vella Music Festival): Anna Roig i Àlex Cassanyes Big Band Project

ÀGER (Parc Astronòmic del Montsec): Sandra Bautista

ARBECA (Tastajazz): Helena Camps Quintet

ELS ALAMÚS: La Cosa Nostra + Dj Fontas

VERDÚ (Concerts a Cal Prim): Jaume Sanchís i Xavi Monge

ERILL LA VALL: MuntBand + Dj Jordi Bosch

CANET DE MAR (CanetRock): La Pegatina + Doctor Prats + Els Catarres + Zoo + La Casa Azul + Els Pets + Ju + Búhos + Oques Grasses + Itaca Band + Companyia Elèctrica Dharma + Xavi Sarrià i el Cor de la Fera + Suu + Roba Estesa + Miquel del Roig

 

DIVENDRES 12 JULIOL

TÀRREGA (Paupaterres): Kapritxo + New York Ska-Jazz Ensemble + El Diluvi + Oques Grasses + La Terrasseta de Preixens + Lildami

JUNEDA (Els Rentadors): Ferran Palau

LLEIDA (Cafè del Teatre): Joan Miquel Oliver

LLEIDA (Seu Vella Music Festival): Los Mambo Jambo

LLEIDA (Camps Elisis - Colors de Ponent): Pastorets Rock + Josuè Reyes + Eli Funk + Arca de Noe Dj

MOLLERUSSA (Casa Canal): Laura Aranda i Cia.

VILANOVA DE SEGRIÀ: The Aguateques + Vlasa + Dj Sergi Domene + Dj Jordi Laro

MARTINET DE CERDANYA: The Pink Goats + La Corda Fluixa

L’ESPLUGA DE FRANCOLÍ: La Cosa Nostra + Dj Enredu

DISSABTE 13 JULIOL

TÀRREGA (Paupaterres): El Pot Petit + Sandra Bautista + Cobla Catalana dels Sons Essencials + Balkan Paradise Orchestra + La Sra. Tomasa + Tremenda Jauría + The Targarians

BALAGUER (Transsegre): Búhos + Hey! Pachucos + Forrest Band + Dj’s Los del Poble

CERVERA (Carnaval de Secà): The Targarians + Lasta Sanco + Dj Te jodes y bailas + Dj Spot&Fy

LES BORGES BLANQUES (Borges Crema): Cor Rebel + La Kuadrilla de la Muerte + Viktimas de la Suziedad

LA FIGUEROSA: Xavier Mayora

MONTGAI (Lo Carreró): Siobhan

VILANOVA DE SEGRIÀ: La Cosa Nostra + Dj Jordi Laro + Dj Louis Fox + Dj Javi Aznar

ALMACELLES (Festival Català - Occità): Caïm Riba + Courtial X Kogane

LLEIDA (Partida Montcada): Pastorets Rock

LLEIDA (3Àmfores): Blindpoint

PUJALT: Mishima

SOLSONA: La Banda del Coche Rojo + Dj Send0

SANTA COLOMA DE QUERALT (Griu, Festival de Música i Comerç): Segonamà

MARTINET DE CERDANYA: Band The Cool

IGUALADA (European Balloon Festival): Oques Grasses + JoKB

DIVENDRES 19 JULIOL

TÀRREGA (La Soll): Els Xicots de l'Esplai + Pd Verrice

CERVERA: Ferran Palau

CASTELLSERÀ: Xavi Sarrià i el Cor de la Fera + MuntBand

JUNEDA (Els Rentadors): Xarim Aresté

TÀRREGA (Ateneu): The Mentres

ALMENAR: Agustika

SANT GUIM DE FREIXENET: Inversen Band

TAÜLL: Rocktàmbuls + Dj Jordi Bosch

MONTBLANC (Acampada Jove): Zoo + Búhos + Tribade + Auxili + Huntza + Alidé Sans + Júlia Colom + La Otra y las Locas del Co. + Koers + Ricard Cendra

DISSABTE 20 JULIOL

GOLMÉS (Idíl·lic Festival): Fa1na + Walkin’Roots + Bredda + Cumbayà + The Chain Smokers Band + Eva Pomés i Albert Gilabert

PONTS (Lo Festeto): The Pink Goats

ASPA: Koers  + The Burning Sky + Nar6Sound + Dj RoyG

BELLPUIG (Festa de les Tapes): Agustika  + Itasgorak + Blue Apples

ALBESA (Kintos): A Kontra Korrent + Dj Xavi Alfaro + Dj Moncho + Dj Jordi Laro

OS DE BALAGUER: MuntBand + Dj Ramos + Dj Lo Puto Cat

PUIGVERD DE LLEIDA (Patricio's Fest): La Cosa Nostra + Peretes Brothers + Pd Trapellas

GUISSONA (Bakanal): The Papa’s & The Popo’s

CERVERA: Inversen Band

CASTELLSERÀ: Mala Fama + Dj

LA FIGUEROSA: Forty Miles

​PREIXANA (Tastasons): Sommeliers

ARBECA (Oloteca Raig d’Arbeca): David Riberas + Dj Adam Lay

TORREGROSSA (Festa del Pou Bo): Er Taqueta

PUJALT (Festival Alta Segarra): Roger Mas

TAÜLL: La Banda Biruji + Dj Jordi Bosch

ALÀS: All Covers

MONTBLANC (Acampada Jove): Oques Grasses + Boikot + Lildami + Ju + Train to Roots + Obeses + Strombers + Ivette Nadal + JoKB + Tropical Riots Pd's

DIVENDRES 26 JULIOL

BELIANES: Fa1na + Auxili + Tremendos + Dj Llutut

MONTCLAR D’URGELL: Cumbayà + La Terrasseta de Preixens + The Pink Goats + Dj Berni

JUNEDA (Els Rentadors): Renaldo & Clara

TÀRREGA (Ateneu): Ariga Soul

LLEIDA (Seu Vella Music Festival): Companyia Elèctrica Dharma

VERDÚ (Concerts a Cal Prim): Albert del Viso

RAÏMAT: 7D Rock + Dj Kiwee

LA GRANJA D’ESCARP: MuntBand

ALCANÓ: The Papa’s & The Popo’s + Dj Jordi Bosch

PUIGVERD DE LLEIDA: The Jukebox + Dj Laro

TALARN (Lo Quiosc): Koers + Lildami

LLAVORSÍ: Albercocks + Dj Radio Fantasia

COLL DE NARGÓ: Deskontrol + Aldarull + Eko

LA POBLA DE SEGUR: The Aguateques

L’ESPLUGA DE FRANCOLÍ: Itaca Band + Porto Bello

SARRAL: Angangas + Dj Núria + Dj Luky + Dj Jp. Gardela

 

DISSABTE 27 JULIOL

BELIANES: Corb + Pirat’s Sound Sistema + Band The Cool + Dj Llutut

MONTCLAR D’URGELL: Eko + Seguirem (tribut a Obrint Pas) + La Cosa Nostra + Dj Jordi Balagué

NALEC: Atupa + Fa1na + Andana + Dj Send0

CONCABELLA: Auxili + Lasta Sanco + Dj Berni

ALCANÓ: A Kontra Korrent

LA FULIOLA: Her Majesty + Dj Jordi Bosch

BELLVÍS (Akampada Vikinga): La Reixa + Jaume del Guit + Dj Akuari + Dj Gomes

PUIGVERD DE LLEIDA: La Tropical + Dj Rico

TORRES DE SEGRE: 7D Rock + Dj David Beats

LA GRANADELLA: The Burning Sky + Dj Cerve + Dj RoyG + Dj Verdés

LA FIGUEROSA: Blue Rain

TALARN (Lo Quiosc): Elefantes + Marcel Lázara i Júlia Arrey

VILANOVA DE LA SAL: The Jukebox + La Selva

PUIGGRÒS: Rewind + Dj Selvas

LLAVORSÍ: Segonamà + Dj Radio Fantasia

COLL DE NARGÓ: The Pink Goats + Dj Rolaway

LA POBLA DE SEGUR: Van'D'Bolo + Tangara

L'AMETLLA DE MONTSEC: All Covers

L’ESPLUGA DE FRANCOLÍ: Búhos + Banda Neón

SARRAL: La Terrasseta de Preixens + The Aguateques + Dj Luka Caro

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

concertsponent@gmail.com (Agenda)

cponentxarxes@gmail.com (Xarxes socials)

670 87 11 03 / 638 88 08 27

Concerts de Ponent  de   Xavi Coll i Jordi Bonilla  està subjecta a una llicència de   Reconeixement-NoComercial-CompartirIgual 4.0 Internacional de Creative Commons