DISSABTE 1 JUNY

IVARS D’URGELL: La Terrasseta de Preixens + AlbaRock

IVARS D'URGELL (Monkey Bar): Perifèrics

JUNEDA (Diada de Convivència): Avstral

MOLLERUSSA (Viu la Diversitat): La Reixa

LLEIDA (Aplec - diverses penyes): Fa1na + Lo Pau de Ponts + Banished + Banda Movida + Diabólika

TÀRREGA (Fira de la Cervesa): Lasta Sanco

LES BORGES BLANQUES (Slàvia): Pau Riba i els Mortimers

LLEIDA (Cafè del Teatre): Hogjaw

PUJALT (Concert del Pastor): Ovella Xao + Lasta Sanco + La Tribut FM

FORÈS: Pau Riba + Companyia Elèctrica Dharma

DIVENDRES 7 JUNY

SUDANELL (Festa de la Música): Pau Vallvé + Clara Peya + Adala & The Same Song Band + Senyor Oca + Toni Solà Quartet & Charmin Michelle

LLEIDA (Cafè del Teatre): Ego + Lasta Sanco

LLEIDA (Pepe Marín Rock - La Bôite): Saüc + Banished + The Fox System + Aliens Eat Unicorns + Víktimas de la Suciedad

BELLPUIG (La Fontana): La Fontana Band

MOLLERUSSA (One): Atomic Leopards

DISSABTE 8 JUNY

CERVERA (Gran Teatre de la Passió): Manolo García

SUDANELL (Festa de la Música): La Terrasseta de Preixens + Joan Masdéu + Suu + Chicuelo  + Chapertons + Sugar Push Street Band + Encara Farem Salat + Steinbock + MMHC

TORREBESSES (Rodautors): Xarim Aresté + Sandra Bautista + El Fill del Mestre + Simon Taibi + Pablo Barraka + Strangers + Eleneitaká + Luis Tofoles + Chica Sobresalto + Xiomara Abelló + Raquel Lúa + Amulet

ÀGER (Parc Astronòmic del Montsec): Marc Parrot

VILANOVA DE BELLPUIG (Aniversari Ball The Raska): Ball The Raska + Rock’n’Llamp + Sweet Home + Agustika + Miraima

LLEIDA (Cafè del Teatre): Xavier Baró

MOLLERUSSA (One): 7DRock

TALARN (Lo Quiosc): Marion Harper

TALARN (Fira del Vi del Pirineu): Joan Reig

DIVENDRES 14 JUNY

JUNEDA (Kalikenyo): Soziedad Alkoholika + Kaos Urbano + Gatillazo + Boikot + El Último Ke Zierre + Arkada Social + Svetlanas + Manifa + Konsumo Respeto + XPrsidentX + Skaparapid

CERVERA (Fira de Sant Isidre): Her Majesty

LLEIDA (Ciutat Jardí): Pastorets Rock

BELLVER DE CERDANYA: Oques Grasses + All Covers

TREMP: Banda Neón

DISSABTE 15 JUNY

MOLLERUSSA: Fa1na

CERVERA (Fira de Sant Isidre): Inversen Band

JUNEDA (Kalikenyo): Segismundo Toxicómano + Koma + Desakato + Los Toreros Muertos    + Ana Curra + Kop + Rat-Zinger + Crim + Crisix + Balkan Bomba + The Guilty Brigade + Etsaiakeroak + Devils in the Sky

MAIALS (Ancesa Jove): Itaca Band + La Reixa + Dj Ogt + Dj Queralet

GRANYENA DE SEGARRA (Xuts a la Foscor): Tres de Pego + Insershow + Dj Moncho

LLEIDA (Beat, Cafè i Soul): Fetus

LLEIDA (Cafè del Teatre): 31 FAM

ALPICAT: Lasta Sanco

TORREFARRERA: Lo Pardal Roquer

BELLVER DE CERDANYA: Band The Cool + Dj Bacardit

DURRO: Banda Neón + La Banda Biruji

DIVENDRES 21 JUNY

ARTESA DE LLEIDA (Freedom Festival): Itaca Band + Auxili + Valtonyc + Avstral + K-Liu + Miquel del Roig + Pastorets Rock + Pernil Salat

ARTESA DE SEGRE: The Pink Goats

CERVERA: La Corda Fluixa

LLEIDA (Cafè del Teatre): Alidé Sans

REUS (Barraques): Tremenda Jauría + La Klave + Lobster + Terra Ferma + Stone Vibe

DISSABTE 22 JUNY

CERVERA: Möndo Loco + The Pink Goats + Germans Berenguer

BELLVÍS (Desemboira’t): Cumbayà + Orgasmus Dei  +  Cor Rebel + Bredda

LLEIDA (Cafè del Teatre): Joan Blau

LLEIDA (Sala La Boite): Valdivia + Alè d'Euga + Mama Patxanga

LLEIDA (Beat Cafè i Soul): La Élite + Dj Show Concert

LLEIDA (Sisbris): Nous + Bladders

SALÀS DE PALLARS: Dalton Bang

ISIL: 7D Rock

VALLS: Oques Grasses + Joan Dausà + Papà Canalla

REUS (Barraques): Zoo + Porto Bello + Bloody Gums

BERGA (La Patum): Wildeers + Obeses + Besos de Perro + Roba Estesa + Thug Life Band

DIUMENGE 23 JUNY - Revetlla St. Joan

TÀRREGA: Fa1na + Albercocks + Pd Verbenero

AGRAMUNT: La Reixa + Dj Berni

BALAGUER: Rocktàmbuls

JUNEDA: The Aguateques + Dj Flasher

ALPICAT: Hey! Pachucos + Dj Sergi Domene + Dj G-López

ARTESA DE LLEIDA: AlbaRock

LLEIDA (Festival de l’Horta): Pastorets Rock + Ljubliana & the Seawolf + Lo Pardal Roquer + Mister Jones + Los Pardalets + Arockplegats + Els Salats + Luis de Miguel Trio

EL PONT DE SUERT: 7D Rock

BOÍ: Contraband + Vizuri

L'ESPLUGA DE FRANCOLÍ: La Prole Band + Dj Minitaks

VALLS: Itaca Band + Boikot + Pupil·les + Suu + Dj Eficaz

REUS (Barraques): Prozak Soup + Mafalda + Bemba Saoco

DIVENDRES 28 JUNY

EL VILOSELL (Espais Naturals): Avstral

GUISSONA: Walkin’Roots

VILANOVA DE BELLPUIG (No Surrender): Agustika + Suspicious Band

ALFARRÀS: Bredda + Dj Marc B + Dj Castar + Dj Abraham

LLEIDA (Cafè del Teatre): BB Sin Sed + Lemozine

LLEIDA (Antares): Sissa Viva i Xavi Monge

ARBECA (Oloteca Raig d'Arbeca): Cristina Galán i David Rodríguez + DJ

SANT JOAN DE LES ABADESSES (Clownia): Joan Dausà + Oques Grasses + Búhos + Doctor Prats + Mafalda + Segonamà + Joan Garriga + Suu + Judit Neddermann + Malandras Dj's

DISSABTE 29 JUNY

TÀRREGA (Flèndit): Pascual & Els Desnatats + Pd Verrizé!

VILANOVA DE BELLPUIG (No Surrender): Sergio Gisbert & The Jacks

SANT RAMON (Sant Ramon Rock): Eina + Panellet + Extracto de Lúpulo + The Pink Goats

ALFARRÀS: Contraband + Dj Juan Alcaraz + Dj Naxx + Dj Alonso

MIRALCAMP: Sonotone

JUNEDA (Tastavins): Marta & Gregori

IVARS D’URGELL (Estany d’Ivars i Vila-sana): Oriol Ginestà

LLEIDA (Antares): Marco Rubiol

LLEIDA (Cafè del Teatre): Mister Jones + The Chain Smokers Band + Walking Dicks

SANT JOAN DE LES ABADESSES (Clownia): Companyia Elèctrica Dharma + La-33 + Green Valley + Itaca Band + Tremenda Jauría + Tremendu + Orquestra Di-Versiones + Natxo Tarrés & The Wireless + Karamba + Dj OGT

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

concertsponent@gmail.com (Agenda)

cponentxarxes@gmail.com (Xarxes socials)

670 87 11 03 / 638 88 08 27

Concerts de Ponent  de   Xavi Coll i Jordi Bonilla  està subjecta a una llicència de   Reconeixement-NoComercial-CompartirIgual 4.0 Internacional de Creative Commons