DIVENDRES 1  MARÇ

LLEIDA (Manolita): Elefantes

LLEIDA (Cafè del Teatre): El Último Tributo

PONTS: Doctor Prats   + The Pink Goats

ALMACELLES: Els Catarres + Dj Bleizy

MIRALCAMP: The Lucky Dices Band

SOLSONA: La Quinta del Barrio + Che Sudaka + Sixtus

AGRAMUNT: La Banda Biruji + Lasta Sanco

DISSABTE 2  MARÇ

LES BORGES BLANQUES (Slàvia): Roger Mas

LLEIDA (Cafè del Teatre): Lord Bishop Rocks

SOLSONA: Doctor Prats + La Mulata + La Tropical

PONTS: Comandants de Tros + Dj Carles Rosell

MOLLERUSSA: Versión Imposible

AITONA: La Banda del Coche Rojo + Dj Hooket

BALAGUER: Band The Cool + Dj Magenta + Dj Nestor & Donaire + Dj Farni-ell

SORT: A Todo Gas + Dj Jordi Bosch

GUISSONA: Rewind + Dj Joan

ALMACELLES: The Best of Rock Tribute + Dj Joseph + Dj Maax

BELLVÍS: La Reixa
MIRALCAMP: The Aguateques

TREMP: La Cosa Nostra + Dj Bacardit

ARTESA DE SEGRE: De Noche

BELLPUIG: Rúpits + Ball The Raska + Dj David Bonnetty

DIVENDRES 8 MARÇ

LLEIDA (MUD - Cafè del Teatre): Kacy & Clayton + The Parson Red Heads

CERVERA: Mazoni

ALMACELLES (Arca): El Fill del Mestre

TÀRREGA (Tàrrega Sona): Jaume Sanchis Quartet

DISSABTE 9 MARÇ

LLEIDA (1980 Pop Festival - Camps Elisis): La Unión + Nacha Pop + Los RebeldesLES BORGES BLANQUES (Slàvia): Marina Rossell

ARBECA: Kapritxo + DJ Jon Kieb

LLEIDA (MUD - Cafè del Teatre): Witch + Ouzo Bazook

LLEIDA (MUD - Grans Records): Daniel Lumbreras

CERVERA: Beth Rodergas

LINYOLA: Hotel Cochambre

TORREGROSSA: The Pink Goats + Dj Selvas + Martin Dj

FONDARELLA: Exel

CERVIÀ DE LES GARRIGUES: Coversions + Dj Fontas

VALLFOGONA DE BALAGUER: Band The Cool

SANT RAMON: The Aguateques

VILANOVA DE LA BARCA: La Cosa Nostra + AlbaRock + Dj Jordi Laro

GOLMÉS: Ataca Band + Dj Francesc Piedra

SERÒS: Band The Rock + Dj Xavi-G

DIVENDRES 15  MARÇ

LLEIDA (Cafè del Teatre): Claire Martin Group

ALBESA: The Aguateques

DISSABTE 16 MARÇ

TORRELAMEU (Freedom Festival): Doctor Prats + Buhos + Avstral + Lo Puto Cat Dj + Tropical Riots PDs
PONTS (Festival del Pop Metafísic): Ferran Palau + El Petit de Cal Eril + Núria Graham + Germà Aire + Marialluïsa + Ultra-Local Dj + Aïda Camprubí Dj

LLEIDA (Cafè del Teatre): The Penguins + OldNighters + Ponent Roots PDs

TÀRREGA (Tàrrega Sona): Carlitos Miñarro + Pep Lladó
LLEIDA (Sisbris): The Fox System

MOLLERUSSA (Vermut Sant Josep): Norbert Llorca i Lluís Surroca

MOLLERUSSA (One): Khalifa Records + Mollerussa Town Kamorra

MOLLERUSSA (PadriRock): Irthangaz + Inversus + Banished + Steinbock

JUNEDA (Delirium): Cor Rebel

ALMENAR: Dalton Bang + Dj Poch

TORRES DE SEGRE: Banda Neón + Nar6 Sound

BELIANES: Triokumba + Dj Bernel

LES BORGES BLANQUES: La Loca Histèria + Dj Adrià Ortega + Dj Xxp

PUIGVERD DE LLEIDA: La Cosa Nostra + Dj Hooket + Dj Verdés

LES BORGES BLANQUES (Pub Ragtime): Agustika

DIVENDRES 22 MARÇ

LLEIDA (Manolita): Alice Wonder

LLEIDA (Cafè del Teatre): Massy Ferguson

LLEIDA (La Bôite): Sam i la Banda dels Reptes

LLEIDA (Grans Records): Möndo Loco -showcase-

LLEIDA (La Casa de la Bomba): Stay + Jose Domingo

ALMACELLES (Arca): Carles Belda

DISSABTE 23 MARÇ

LLEIDA (Cafè del Teatre): Pavvla + Kids from Mars

TÀRREGA (Tàrrega Sona): Her Majesty

LES BORGES BLANQUES (Slàvia): A Contra Blues

BELL-LLOC D’URGELL: La Reixa

LES BORGES BLANQUES (Egipsy): Exili + Bloody Gums + Liberum + Lo Martí de Térmens

LLEIDA (La Casa de la Bomba): Àlex Gasulla + Javi Berbis + Splatterpunk

CONCABELLA (Jazz Concabella): Jordi Rossy Vibes Quintet

LLEIDA (Palmafest): Forrest Band + Milford Boys

TÉRMENS: Banda Neón + Dj Jordi Bosch + Dj Blanca Ross

DIVENDRES 29 MARÇ

LLEIDA (Cafè del Teatre): Ramon Mirabet

​ARTESA DE SEGRE (Lips): Bredda

LLEIDA (Antares): Jeb Patton i Ignasi González

DISSABTE 30 MARÇ

LLEIDA (La Llotja): Antonio Orozco

SERÒS (Ancesa Jove Primavera): La Reixa + StandBy

CASTELLDANS (Satèl·lit Rock): Ansiolitikos + Jodete + Sidosis + Repulsa + La Kuadrilla de la muerte + Viktimas de la Suciedad + KO Makabra
LLEIDA (Cafè del Teatre): Sex Museum

MALDÀ (Centro): Jerôme Frayssinet Gipsy Swing Trio

LLEIDA (Espai Orfeó): Albert Bover Trio

LLEIDA (Antares): Amara Montenegro Jazz Quartet

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

concertsponent@gmail.com (Agenda)

cponentxarxes@gmail.com (Xarxes socials)

670 87 11 03 / 638 88 08 27

Concerts de Ponent  de   Xavi Coll i Jordi Bonilla  està subjecta a una llicència de   Reconeixement-NoComercial-CompartirIgual 4.0 Internacional de Creative Commons