DIVENDRES 1 NOVEMBRE

LLEIDA (Espai Orfeó): Gabriel Amargant Trio

EL MORELL (Pintor Rock): Soziedad Alkoholika + The Baboon Show + Juantxo Skalari + El Último Ke Zierre + Parabellum + Ebri Knight + Distorsión + Konsumo Respeto + Gritando En Silencio + La Desbandada

DISSABTE 2 NOVEMBRE

BALAGUER: Love of Lesbian + Banda Neón + Dj Jordi Bosch
LLEIDA (Camps Elisis): Camela

LLEIDA (La Boite): Blindpoint

LLEIDA (Espai Orfeó): Pavvla

LES BORGES BLANQUES (Slàvia): Marc Parrot

LLEIDA (Cafè del Teatre): Virtuts Homòlogues + Jared + Arlo  

LA POBLA DE SEGUR (C-Tretze): Timón Repúblik

TREMP (Fira del Codony): Sacabat + Dj Millan

EL MORELL (Pintor Rock): Segismundo Toxicómano + Koma + Lágrimas de Sangre + Crim + Josetxu Piperrak + Kaotiko + Animales Muertos + Gatibu + Arpaviejas + The Guilty Brigade

DIVENDRES 8 NOVEMBRE

BALAGUER: Doctor Prats + La Tropical  + Rehenes + Dj Luka Caro
LLEIDA (La Llotja): Joan Dausà

LLEIDA (Antares): Carla Collado

LLEIDA (Cafè del Teatre): Karrin Allyson

DISSABTE 9 NOVEMBRE

LLEIDA (90s Party - Camps Elisis): Marvin and Andrea Prezioso + Viceversa + Eva Martí + Marian Dacal + Tasha & Co + Ricky Vives + Kriss + Sensity World + Double Vision + Dj Julio Posadas + Dj Joseph + Dj Manel López

BALAGUER: La Orquestra Mondragón + Autoput + Dj Ramos

BALAGUER (Vermut-Swing): Pixie Dixie

GOLMÉS (Nostrades): Xavier Baró

GUISSONA: The Vintage Clock

ELS ALAMÚS: La Cosa Nostra + Dj Haro

LLEIDA (Cafè del Teatre): Stephane Belmondo, Gonzalo del Val i Manel Fortià

DIVENDRES 15  NOVEMBRE

LLEIDA (Cervisia): Koers + AlbaRock

LLEIDA (Ponent Roots - Cotton): The Aggrolites + Joel Sarakula + Double Jabs + Global Funk

LLEIDA (La Llotja): El Consorcio

LLEIDA (Cafè del Teatre): Sugar Push Street Band

DISSABTE 16  NOVEMBRE

LLEIDA (Cervisia): La Terrasseta de Preixens + Contigüo

LES BORGES BLANQUES (Ponent Roots - Slàvia): Homes Llúdriga

LLEIDA (Ponent Roots - Beat Cafè): Eduard Gener

LLEIDA (Cafè del Teatre): Valery Ponomarev Quintet

LLEIDA (La Casa de la Bomba): Lozano - Cançons de Jones

BALAGUER (Teatre Municipal): Balaguer Music

LA POBLA DE SEGUR (C-Tretze): The Targarians

LA FULIOLA (Nostrades): Meritxell Gené

 

DIVENDRES 22 NOVEMBRE

LLEIDA (La Bôite): Coherence + Ansiolitikos

LLEIDA (Cafè del Teatre): Jam Session del JazzTardor

DISSABTE 23  NOVEMBRE

LES BORGES BLANQUES (Slàvia): Joan Garriga & Galàctic Mariatxis

ÀGER (Parc Astronòmic del Montsec): L’Últim Indi

ARBECA (Fira de Santa Caterina): Banda Neón

LLEIDA (Cafè del Teatre): Naughty Profesor

LA GRANADELLA (Nostrades): El Fill del Mestre

LLEIDA (La Bôite): Saüc + Big Bang

LA POBLA DE SEGUR (C-Tretze): Meritxell Gené

DIVENDRES 29 NOVEMBRE

LLEIDA (La Boite): Ravenblood + Northland + Illusion

LLEIDA (Cafè del Teatre): Big Band de Lleida

DISSABTE 30 NOVEMBRE

LLEIDA (La Llotja): El Pot Petit

LLEIDA (La Bôite): Banane Metalik + Lobötomics + Blatoidea

LLEIDA (Espai Orfeó): Marion Harper

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

concertsponent@gmail.com (Agenda)

cponentxarxes@gmail.com (Xarxes socials)

670 87 11 03 / 638 88 08 27

Concerts de Ponent  de   Xavi Coll i Jordi Bonilla  està subjecta a una llicència de   Reconeixement-NoComercial-CompartirIgual 4.0 Internacional de Creative Commons