DIVENDRES 4 OCTUBRE

GRANYENA DE LES GARRIGUES: A Kontra Korrent + Dj Bacardit
VILANOVA DE LA BARCA: The Jukebox
SUDANELL: Segonamà + Mitjanit + Selector Gingeta

GIMENELLS: La Cosa Nostra

ELS ARCS: Hey! Pachucos + Dj Queralet
TÀRREGA (La Nit Boja): Her Majesty + Ariga Soul + Dj Txivi

LLEIDA (La Boite): The Baboon Show + Memento Mori

LLEIDA (Cafè del Teatre): Thinkin’Wild + Chapaos a la Nueva

LLEIDA (Antares): Duo Geberovich-Klainer

DISSABTE 5 OCTUBRE

LES BORGES BLANQUES (Slàvia): El Petit de Cal Eril

EL POAL (Poal Solidàri): Bredda + Vivèrrids +  Iglú + Dj Scrib
LLEIDA (Cafè del Teatre): Xarim Aresté

LLEIDA (La Boite): Fuck Division + Bonished
BENAVENT DE SEGRIÀ (BenRock): La Kozmic Band + Ramalamas + Callejón Canalla + Aliens eat Unicorns

ALMACELLES (FestOktobeer): Piris Beer Band + Dj Domènec Merchan + Dj Abel
LLEIDA (Antares): Xavier Monge i Joan Blau

LLEIDA (Mercat de la Música): Pixie Dixie

LLEIDA (Correllengua): Cantaires de Ponent + Marta Argilés + Xavier (Er Taqueta) + Joan Baró
LA SENTIU DE SIÓ (Comarkalada): Band The Cool + Rocktàmbuls + Dj Marsal Ventura + Dj Gnix
VERDÚ (Bacus): MuntBand + Albercocks

VICFRED: Pastorets Rock

TORNABOUS: Pascual & Els Desnatats + Dj Selektah Elektra

GRANYENA DE LES GARRIGUES: La Cosa Nostra
SUDANELL: Lildami + Dj Queralet + Dj Santi Roig

BALAGUER (Correllengua): Hao Band

LES BORGES BLANQUES (Ragtime): Excluded + Lobötomics + Rostoll

GUISSONA (Nostrades): Xavier Baró

MALDÀ: Jan Díaz i la Mini Banda

GOSPÍ: Inversen Band

LA POBLA DE SEGUR (C-Tretze): Spring Sisters

DIVENDRES 11 OCTUBRE

LLEIDA (Cafè del Teatre): Arizona Baby

LLEIDA (La Boite): Senyor Oca + Kata & Anser001 + Callejón Canalla

ALBATÀRREC: Búhos + Koers + Ruc'n'Roll + Dj Queralet

ROSSELLÓ: Tremendos + De La Torre

DISSABTE 12 OCTUBRE

LINYOLA (Mascançà Sona Fort): Itaca Band + Bredda   + Showkats DJs

LINYOLA (Oktober Fest): Duet Surprise

ALBATÀRREC: El Último Ke Zierre + Virus + Dj Sergi Domene + Dj Queralet

ROSSELLÓ: Band The Cool + The Fox System

AGRAMUNT (Fira del Torró i la Xocolata a la Pedra): El Petit de Cal Eril + Ariga Soul + Flor Lucena + Taibi + Curos

GUISSONA (Diada dels Margeners): La Sra. Tomasa + Lasta Sanco  + Ego + La Clandestina

BELLPUIG: Carlitos Miñarro
LLEIDA (Cafè del Teatre): Hidrogenesse

LLEIDA (Espai Orfeó): Lucas Masciano
ÀGER (Parc Astronòmic del Montsec): Patrícia McGill + Javier Juanco Quartet

TALARN: Anaïs Vila + Pantaleó

LA POBLA DE SEGUR (C-Tretze): Strombers

TREMP (Nostrades): Xavier Baró

DIVENDRES 18 OCTUBRE

LLEIDA (Cafè del Teatre): Virtuts Homòlogues + Jared + Arlo
LLEIDA (La Llotja): El Consorcio

LLEIDA (Sala Gresca): La Élite + Warm-Up + Champagne Punks + Boira Skins Dj's

LLEIDA (La Boite): Señor No + Walking Dicks

 

DISSABTE 19 OCTUBRE

LLEIDA (Figa Fest): Punkto G + Bx1D + Canciones de Nadie con Olza Olzeta + Mar Pujol + Musical Sisters + DJ Nàtura

LES BORGES BLANQUES (Slàvia): Feliu Ventura amb Borja Penalba

LES BORGES BLANQUES (Firra): The Denim Rips + Jorge Nunes and His Full Time Fools + The Vintage Clock + Peter Gynt & the Suits + Catxibanda + Bittels Kas

TÀRREGA (Teatre Ateneu): Xavier Baró + Lo Pardal Roquer + El Fill del Mestre + Àngel Andreu + Meritxell Gené

LLEIDA (Cotton): Section 5 + Kaleko Urdangak + Exili + Orreaga 778
LLEIDA (La Llotja): Damàris Gelabert

ALFÉS (Lo Coscoll): Mireia Vives i Borja Penalba + Les Sueques de la Plana (Guida Sellarès i Coloma Bertran)
L’ALBI: The Pink Goats + The Tallboys + Sidral Brass Band + Dj Hooket

ARDÈVOL (Festa de les Noies): MuntBand + Insershow + Dj Virgi

 

DIVENDRES 25 OCTUBRE

BELLVÍS: Doctor Prats + Bredda + Dj Gomes

GOLMÉS (Bunker): Porto Bello

BARBENS (Fira de la Poma): Her Majesty + Trio Kumbia  

LLEIDA (Oh Yeah!): Saüc + Fracaso Escolar + Power Budcat

LLEIDA (La Boite): Viven + We are Impala

LLEIDA (Antares): Michele Faber, Ignasi González i Enrique Heredia

DISSABTE 26 OCTUBRE

LES BORGES BLANQUES (Slàvia): Paul Fuster

LES BORGES BLANQUES (Biblioteca): Walkin’Roots

BELLVÍS: La Tropical + ZeBrass Marching Band + Dj Jaumet del Guit 

ÀGER (Parc Astronòmic del Montsec): Joan Reig

TÉRMENS (Nostrades): Meritxell Gené
LLEIDA (La Bôite): Echoes of Pink Floyd

LLEIDA (Festa del Vi): EnZeL

LLEIDA (25è Aniversari Cherokee i la Bruixa): Luigi Sierra + El Fill del Mestre + De la Torre + Forrest Band + Nervi + Dj Chicano + Dj Adam Lay

​LLEIDA (Antares): Atomic Leopards

LA POBLA DE SEGUR (C-Tretze): Mabel Flores

DIJOUS 31 OCTUBRE - Castanyada

MOLLERUSSA: Forrest Band + Dj Jon Kieb

TÀRREGA (diferents espais): Chapaos a la Nueva + Joan Blau + Ibrahim Sané

PUIGVERD DE LLEIDA: Pernil Salat + Dj Haro + Dj Alex Montes + Dj RoyG

BELLPUIG: Bredda + PunkTrees

VINAIXA: La Taverna dels Somnis

LLEIDA (Pardinyes): The Burning Sky + Dj Dr. Venkman

VILANOVA DE BELLPUIG (El Pati): Agustika

MALDÀ: Tremendu

L'ESPLUGA DE FRANCOLÍ: Ebri Knight

EL MORELL (Pintor Rock): Ska-P + Narco + Desakato + Def Con Dos + Kop + Mafalda + Ira + Dskarrila + Prozak Soup

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

concertsponent@gmail.com (Agenda)

cponentxarxes@gmail.com (Xarxes socials)

670 87 11 03 / 638 88 08 27

Concerts de Ponent  de   Xavi Coll i Jordi Bonilla  està subjecta a una llicència de   Reconeixement-NoComercial-CompartirIgual 4.0 Internacional de Creative Commons