DIVENDRES 3 SETEMBRE

AGRAMUNT: Doctor Prats + Fa1na
LES BORGES BLANQUES: Roba Estesa + Jazzwoman

VILANOVA DE BELLPUIG: Ball The Raska

EL TALLADELL: Carlitos Miñarro

MENÀRGUENS: Bredda

AITONA: Tremendos

ROSSELLÓ: Versió.cat

SOSES: Versión Imposible

DISSABTE 4 SETEMBRE

AGRAMUNT: Buhos
LES BORGES BLANQUES: Zoo
TORNABOUS: Cesk Freixas

VILANOVA DE BELLPUIG: Hey! Pachucos

FONDARELLA: Allioli

SANAÜJA: Her Majesty

MONTOLIU DE LLEIDA: Versión Imposible
SUNYER: A Kontra Korrent

AITONA: Lágrimas de Sangre

ROSSELLÓ: El Lado Oscuro (tribut a Jarabe de Palo)

SOSES: Star Ways

DIVENDRES 10   SETEMBRE

TÀRREGA (FiraTàrrega): Ikram Bouloum

BELLPUIG (Terrasseta Reggae): Mellow Mood + Suzanna + La Bumbum Sound Sistema

GUISSONA: Lildami

CASTELLNOU DE SEANA: El Lado Oscuro (tribut a Jarabe de Palo)

GOLMÉS: Her Majesty

ARTESA DE SEGRE: Feliu Ventura
JUNCOSA DE LES GARRIGUES: La Loca Histeria

TORREFARRERA: Ginestà + Dj Marsal Ventura

SERÒS: Lauzeta
VILANOVA DE SEGRIÀ: Lo Pau de Ponts

CASTELLDANS: Koers + La Band Gogh (tribut a La Oreja de Van Gogh)

TREMP: Nativa

DISSABTE 11 SETEMBRE

TÀRREGA (FiraTàrrega): Barba Corsini

VERDÚ: Her Majesty

BELLPUIG: Porto Bello + Crit

GUISSONA: Bredda

VILANOVA DE BELLPUIG: Porto Bello
CASTELLNOU DE SEANA: I-Nuits

OS DE BALAGUER: Joan Blau
TÈRMENS: Banda Neón

LA GRANADELLA: Hey! Pachucos

PONTS: Marcel i Júlia

JUNCOSA DE LES GARRIGUES: Quina Barra

TORREFARRERA: Roba Estesa + Play The Game (tribut a Queen)

SERÒS: La Loca Histèria

ALMENAR: Pernil Salat

TREMP: Miki Nuñez

DIVENDRES 17   SETEMBRE

ALCOLETGE: Band The Cool

ALMENAR: Play The Game (tribut a Queen)

ALMACELLES: Los Hombres Rana (tribut a El Último de  la Fila) + Los Monos Voladores del Sr. Burns + El Despertar del Silencio (tribut a Héroes del Silencio)

LLEIDA (Biloba): Marc Seguí

DISSABTE 18   SETEMBRE

ÀGER (Música sota les estrelles): Maria Jaume

ALCOLETGE: Doctor Prats
ALMENAR: La Tropical

ALMACELLES: Lágrimas de Sangre + Segismundo Toxicómano

MONTOLIU DE LLEIDA: Xavi Sarrià

PENELLES: Joan Blau

SUNYER: Pastorets Rock
LLEIDA (Cafè del Teatre): Fulcanelli

DIVENDRES 24   SETEMBRE
CERVERA: Her Majesty
ARTESA DE SEGRE: Banda Neón + Dj Bacardit

VILA-SANA: Koers + Pernil Salat

LA SENTIU DE SIÓ: Vizuri

VALLFOGONA DE BALAGUER: The Aguateques

ALGUAIRE: Mythic Coffee Band

LA PORTELLA: Fa1na

LLEIDA (Seu Vella): Mishima

DISSABTE 25   SETEMBRE

CERVERA: Els Pets + Smoking Souls

ARTESA DE SEGRE: Zoo + Mon Dj

BELL-LLOC D'URGELL: Itaca Band + Hey! Pachucos

LA SENTIU DE SIÓ: Play The Game (tribut a  Queen)

BALAGUER (Correllengua): Ksonronda

GUIMERÀ: Her Majesty

LA PORTELLA: Band The Rock

LLEIDA: Lildami + The Sey Sisters