DIVENDRES 6 SETEMBRE

TÀRREGA (La Soll, Fira de Teatre al Carrer): Her Majesty + Trio Kumbia + Txaranga Residus Brass Band

CASTELLDANS: La Fuga + La Reixa + Dj Moncho

CASTELLNOU DE SEANA: Malos Vicios + Ego + T.O.C.

VILANOVA DE BELLPUIG: Ball The Raska

MONTOLIU DE LLEIDA: Dr. Brujo + Dj R-Kel

SUNYER: Van'D'Bolo + Dj Queralet

ASPA: Julivert + Nar6 Sound

GÀRZOLA: Forrest Band  + Siobhan + Djs locals

LLEIDA (Llimac Elèctric): Northagirres + Ramalamas
TREMP: Porto Bello + Dj G-López

VALÈNCIA D'ÀNEU: Pascual & Els Desnatats + Pd Matxet & Golipa
CALAF: La Banda del Coche Rojo

MONTBLANC: Pirat's Sound Sistema + Dj Sendo

DISSABTE 7 SETEMBRE

TÀRREGA (La Soll, Fira de Teatre al Carrer): La Élite + Pd Uriolix + Dj Resident La Soll

GUISSONA: Ebri Knight + Roba Estesa + Dj David Beatz

MOLLERUSSA (Local Padrinot): Pandora
SANAÜJA: MuntBand + Dj Jordi Bosch

BELLCAIRE D’URGELL: Comandants de Tros   + The Show Must Go On (tribut a Queen) + Dj Xevi

ÀGER (Parc Astronòmic del Montsec): Joan Blau
VILANOVA DE BELLPUIG: 7D Rock + Dj Ernest Codina

SERÒS: AlbaRock + Dj Maxx
SOSES: La Banda del Coche Rojo
MONTOLIU DE LLEIDA: La Loca Histèria + Banda Neón
SUNYER: The Aguateques + Nar6 Sound

ASPA: Route 66

CORBINS (Piscines): Pastorets Rock

JUNCOSA DE LES GARRIGUES: La Cosa Nostra + Dj Haro

SANTA LINYA: Elvis Tribute Band
TREMP: Doctor Prats + De Noche
SOLSONA: Koers + Hey! Pachucos
CALAF: Celtas Cortos + Oques Grasses + Dj Sendo

MONTBLANC: Star Ways + La Prole Band + Dj Guateque

 

DIMARTS 10 SETEMBRE - Festiu

SERÒS: 7D Rock + Dj Manel López

JUNCOSA DE LES GARRIGUES: The Broken Waves

EL TARRÒS: Xavier Mayora + Maria Altadill i David Pradas

BELLPUIG (Botifarra a la Monarquia): Músics per la Llibertat

ARTESA DE SEGRE: Ksonronda
CALAF: La Terrasseta de Preixens
MONTBLANC: Zoo + Doctor Prats + Dj Ernest Codina

DIVENDRES 13 SETEMBRE

BELLPUIG: Búhos + Seikos + Nar6 Sound

BELLPUIG (Terrasseta Reggae): The Gramophone Allstars Big Band + Jahsta & Conscious Vibes Band + Jah Nattoh & Baboon Roots + The Ruralities + Light Fire Sound

LLEIDA (Butsènit): Fa1na

PONTS: Lildami + De Noche + 31 FAM

TÀRREGA: Xavier Mayora

LLEIDA (Oh Yeah!): Flamsteed + Moshbowl + Sidosis

ALCOLETGE: Ruc'n'Roll + Dj Jordi Laro

LLEIDA (Cafè del Teatre): Namina

LA GRANADELLA: Carlitos Miñarro + Mala Fama + Dj Pol Nolla + Dj Pol Verdés

VILANOVA DE MEIÀ: The Aguateques + Skaptus + Concert Kalabranda

TORREFARRERA: Band The Rock + Dj Vbrothers + Dj Sauce + Dj Lluís Ribalta

TARRAGONA (Santa Tecla): Alfred García + Guillem Anguera + Amazonians + Tribade + Xeic! + Malukus + Dj Ogt

DISSABTE 14 SETEMBRE

ALCOLETGE: Zoo + Allioli + Dj Jordi Balagué

BELLPUIG: La Terrasseta de Preixens + Banda Neón + Tonightland Fest

JUNEDA (Delirium Termens - Festa Kalikenyo): Liberum + Cor Rebel

PUIGVERD D'AGRAMUNT: Bredda + Guateker's + Dj Ivanet

ALMACELLES (Old Rooster): Red Pig Crossing + Badlands + Mud Candies + Hombre Lobo Internacional + La Perra Blanco + Jo & Swissknife + Howlin’ Ramblers + Newgrass Republic + Les Bowlings & Lluís Gómez + Rowda Bakcbeat + Cozmic Jet

LLEIDA (Nit Sonora - diferents espais): Eleene + Aurehl + Dj Monka + Dj Nito + Clase Sencilla + Lee Jo Life + Lluís Ribalta + Polix + Kiwee + Sauce + Air Un + Naio Decler

LLEIDA (Antares): Andrea Menal, Joel Mercé i Gerard Barrachina
CERVERA (Festa de la República): T.O.C. + Travelin Band + Santi Arisa + Germans Berenguer

BALAGUER (Harpia, Balaguer Medieval): Ksonronda + Jabardeus
TÉRMENS: Koers + La Cosa Nostra + Dj Haro
PONTS: MuntBand + Dj Carles Rosell

SANT RAMON (La Mansa): Tusica + Airin & Virgi
LA GRANADELLA: Pupil·les + Angangas + Dj Pol Verdés + Dj Cerve
GRANYENA DE SEGARRA: Her Majesty + Dj Jack Paradise
VILANOVA DE MEIÀ: Sixtus + La Banda Biruji + Dj Xmaman

TORREFARRERA: Tremendos
RIALP: The Pink Goats

TARRAGONA (Santa Tecla): Mägo de Oz + Debler + Mano's Rock + Extracto de Lúpulo + Sardina's Golden Rule + Los Aliados + Cat Rock + Ràdio Rude + Natty Bo & Soweto + Dj Toni Rude

DIVENDRES 20 SETEMBRE

ALMENAR: Auxili + Pernil Salat

ALMACELLES: Banda Neón + AlbaRock + Dj Blanca Ross + Dj Maax + Dj Bleizy

EL PALAU D’ANGLESOLA (Pyramid): Walkin’Roots + The Toxic Girls
LLEIDA (Antares): Trio Kolisch

ALBATÀRREC (Corre-Tapes): Jam Band

ESPOT: De Noche

TARRAGONA (Santa Tecla): Javiera Mena + Urfabrique + The Show Must Go On (tribut a Queen) + Dalton Bang

TARRAGONA (Barraques): Santa Salut & Elane + Las Niñas Perdidas + Lil Russia + Flux + Pd Catz

BARCELONA (La Mercè, Av. Maria Cristina): Eivibonny + Edurne + Carlos Baute + Miquel Abras

BARCELONA (La Mercè, Platja del Bogatell): La Casa Azul + Dorian + Oques Grasses

VIC (Mercat de Música Viva): Joan Masdéu + Lildami + Balkan Paradise Orchestra + Koers + Joan Garriga i el Mariatxi Galàctic + Mazoni + Altres grups

DISSABTE 21 SETEMBRE

CERVERA: Boikot + The Pink Goats + Dj David Beatz

AGRAMUNT (50è Aniversari Kipps): La Glamour Band
ALMACELLES: Koers + Pernil Salat + Nar6 Sound + Dj Xavi G.

ALMENAR: A Kontra Korrent + Kalikenyos

MONTOLIU DE LLEIDA (Correllengua): Crim + Batec + Lo Martí de Térmens + Los Rekortes + Dj RoyG

ALBATÀRREC (Corre-Tapes): Bullfrogs

LLEIDA (Farra Bordeus): Pastorets Rock
LLEIDA (Antares): Palankalama

VALLFOGONA DE BALAGUER: Joan Blau

SUNYER (Festival Carrollets): Pastorets Rock

TALARN: Pau Alabajos

TARRAGONA (Santa Tecla): Versión Privada + Dj Lupe

TARRAGONA (Barraques): K.O. Makabra + Impuls + The Cabrians + Insershow + Dj Kuru

BARCELONA (La Mercè, Av. Maria Cristina): Suu + Lildami + Carlos Sadness + Elefantes + Arnau Griso

BARCELONA (La Mercè, Platja del Bogatell): Da Souza + Joan Dausà + La Pegatina + The Gramophone Allstars Big Band

VIC (Mercat de Música Viva): Dorian + Marc Parrot + El Petit de Cal Eril + Sandra Bautista + Búhos + Adala & The Same Song Band + Dj Ogt + Altres grups

 

DIVENDRES 27 SETEMBRE

ARTESA DE SEGRE: Zoo + Julay's + Mon Dj

LLEIDA (Cafè del Teatre): Guillem Roma

VALLFOGONA DE BALAGUER: MuntBand + Dj Jordi Laro
VILA-SANA: Band The Cool + Dj Jordi Bosch
CERVIÀ DE LES GARRIGUES: Hey! Pachucos + Allioli + Dj Fontas
ELS OMELLONS: The Pink Goats + Dj Moncho + Dj Davi G

LA SENTIU DE SIÓ: De Noche

LA POBLA DE SEGUR (C-Tretze): Bakanoa

​TÀRREGA (Mersi Persi): Toxic Riders

DISSABTE 28 SETEMBRE

BELL-LLOC D’URGELL: Koers + The Pink Goats + Dj David Beatz

LLEIDA (Avda. Rovira Roure): Búhos + ZeBrass Marching Band + Dj Naio Decler
LLEIDA (Espai Orfeó): Emilia Rovira
LLEIDA (Festa de Tardor de Cappont): New Orlinyes Jazz Band + The Reverend Hotfoot Jackson + Oldnighters + Fetus
LLEIDA (Mostra de Cervesa Artesana): Blanquers Jazz Quartet

MOLLERUSSA (PadriRock): Deathstalkers + Moshbowl + Brainwashed + Cor Fosc

ARTESA DE SEGRE: La Tropical + Dj Luka Caro

ARTESA DE SEGRE (Festa Major Alternativa): Perseida + Anser 001 + Adala + Viktimas de la Suciedad + Dj Cracked Lips

VALLFOGONA DE BALAGUER: Mitjanit + Dj Jordi Balagué

OS DE BALAGUER: Kalikenyos

ALGUAIRE: Tremendos

LLEIDA (Cafè del Teatre): Claes Magnet Trio

LLEIDA (La Bôite): Close to the Sky + Aliens Eat Unicorns

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

concertsponent@gmail.com (Agenda)

cponentxarxes@gmail.com (Xarxes socials)

670 87 11 03 / 638 88 08 27

Concerts de Ponent  de   Xavi Coll i Jordi Bonilla  està subjecta a una llicència de   Reconeixement-NoComercial-CompartirIgual 4.0 Internacional de Creative Commons